ФОТО: Рита Ора ја нарекоа „дама на ноќта“ поради проѕирната тоалета

По серијата контроверзии и скандали, британската пејачка повторно е цел на критики во јавноста. Овојпат поради „оскудната“ и проѕирна тоалета со која се појави на доделувањето на „џи-кју“ наградите.

Косовката дојде на шоуто во црн проѕирен фустан и хулахопки кои ѝ оставаат малку простор на имагинацијата. Црната чипка, градникот и чорапите не оставија никого рамнодушен, а Британците на интернет сѐ уште негодуваат за оваа појава на една од најголемите поп-sвезди во земјата.

-Зошто пејачката се облекла како „дама на ноќта“?, гласи еден од интернет-коментарите.

Сепак, имаше и такви но кои нејзиниот стил им се допаѓа.

ФОТО: Ева важи за една од најубавите жени, а сега откри кој дел од телото не си го сака

Повеќето мажи без размислување ќе се согласат дека актерката Ева Мендез е една од најсовршените жени на светот, но верувале или не, и таа има свои несигурности и мани.

На Инстаграм споделила кој дел од своето тело најмалку го сака и многу жени ќе се пронајдат во тоа. „Никогаш не сум ги сакала своите пазуви. Предупредување: Не зумирајте.Ова е вознемирувачко“, напишала Ева.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Never loved my armpit region. Warning: Don’t zoom in. It’s disturbing. 🖤 ⠀

A post shared by Eva Mendes (@evamendes) on

ФОТО: Цеца покажа како изгледа во домашна атмосфера

Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа како изгледа додека се одмора дома.

Познато е дека пејачката е често дотерана, но не се срами и да покаже како изгледа без шминка и во тренерки. Овој пат таа се дотерала и дома, а на жените им се допадна нејзиниот изглед и фризура.

ФОТО: Згодна милионерка, луксузен автомобил и тесен комбилизон

Најмладата милионерка во светот и една од најпознатите ријалити ѕвезди Кајли Џенер објави фотографија вредна пет милиони лајкови.

Имено манекенката позираше во тесни хеланки, а Кајли собра повеќе од пет милиони лајкови, а бројот од час во час се зголемува. Кајли во претесен комбилизон го покажа задникот, но и едно од луксузните возила со кои таа располага.

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед коментираа дека изгледа беспрекорно, но го пофалија и нејзиниот избор за новиот автомобил.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

once upon a time two scorpios made a leo 🔥🖤🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Популарно