Рада Манојловиќ поради момчето повторно во депресија

Иако врската помеѓу Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ изгледа идеално, пејачката често нагласува дека меѓу нив нема никакви проблеми, но се чини дека сепак се појавиле проблеми во рајот, а тоа го потврди и нејзиниот татко.

Тој за српските медиуми откри дека неговата ќерка повторно минува низ тешка фаза во својот живот, а за тоа се виновни мажите и кариерата.

Точно е дека повторно почна малку да јаде и да спие. Како слушнав, повторно паѓа во депресија. Јас и велам да дојде на село, но таа не сака. Малку да ме слуша се ќе биде во ред. Момците и естрадата и дојдоа преку глава, се нервира околу песните па и за тие момци. Никој не е вреден за нејзините солзи. – искрено изјави таткото на Рада.

(ВИДЕО) Наишла на кобра која се грчела од болки - Снимила нешто што ретко се гледа!

Веројатно најпознатата змија на светот е кралската кобра, која воедно е најотровна смија во светот.

Овие најозогласени змии можат да се пронајдат во Јужна африка и Јужна Азија. Тие сехранат исклучиво со други змии па поради тоа на латински ги викаат змијождери.

Една девојка на Интернет постави видео кое милиони луѓе остави без текст. Имено, додека одела низ шума, на земја здогледала кобра која се грчи и увија. Одлучила да застане и со мобилниот да ја сними сцената...

Имала и што да сними... Погледнете го видеото:

Популарно