ФОТО: Има само 34 килограми? Вака изгледа Анџелина Џоли во моментов

Познатата актерка Анџелина Џоли по шпекулациите дека е во болница, ја демантираше таа вест со своето појавување во Колорадо за Нова година, која што ја помина со своите деца, без Бред Пит.

Анџелина по шпекулациите дека тежи само 34 години и дека е во болница, делува посреќно од кога и да е.

Актерката е фотографирана насмеана во друштво на своите деца (осумгодишните близнаци Вивиен и Нокс и 10-годишната Шајло), инструкторот по скијање и телохранителот како посетува продавници за слатки.

ФОТО: Турската актерка „Шехерезад“ денеска изгледа вака

Поминаа 12 години откако се сними хит серијата 1001 ноќ. Убавата Шехерезад која е во врска со актерот од серијата или Бергурзал Корел, и денес изгледа совршено. 

Таа има и синче со актерот Халит Ергенч, а изгледа како сеуште да има 20 години.

ФОТО: „Шмекер„ со брада: Зумбул ага во приватен живот е вистински заводник

Зумбул ага беше едне од најинтерсните ликови во турската хит серија „Величенствениот“, па затоа и оваа улога стана како „лична карта“ за Селим Бајрактар.

Сепак затечен од сенката на Зумбул ага, како што вели тој го следи насекаде и едвај чека нова улога за да излезе од неа.

Иако во серијата делува малку женствено, во вистински живот тој е со брада и е вистински заводник, така да тешко би го препознале.

Погледнете како изгледа:

Популарно