ФОТО: Секс на отворено во Тетово

Тетовци се сексале во училиштен двор среде ден додека минувачите ги гледале. Страствените љубовници направиле вистинска мешаница во Тетово, кога одлучиле да им се предадат на инстинктите и да водат љубов во училишен двор.

„Момчето беше зад девојката, а панталоните му беа спуштени околу глуждовите. Кога девојката виде дека многу луѓе ги гледаат, стана, а тој се обидуваше да ги облече панталоните“, ни изјави еден од сведоците.

Извор: http://ubavinaizdravje.mk/

Колега му кажал дека неговата сопруга изгледа совршено гола!

Својата исповед овој маж ја споделил на сајтот RawConfessions, со желба да остане анонимен.

Се почнало кога на прославата му пришол еден од колегите на неговата жена кажувајќи му дека е голем среќник бидејќи неговата жена изгледала совршено гола. После првиот шок, тој го прашал вработениот каде тој ја видел неговата жена гола а тој му одговорил на свингерски забави.

- Го прашав дали имал секс со нејзе, а тој ми рече не. Додаде дека малку се играле, а потоа тој со шефот заминал во посебна просторија. Цела ноќ ништо не и реков за мојот разговор со нејзиниот колега, но кога седнавме во автомобилот и тргнавме накај дома ги загубив нервите. Рече дека тоа го правела само на почетокот на нашата врска, кога само излегувавме. Потоа прашав дали очекува да и верувам дека сега не спие со нив и ми рече "да", признава овој маж.

Откако неговата жена признала тој кажал дека се кае што воопшто отишол на таа прослава, му било премногу неугодно да дели просторија со мажи кои ја виделе неговата жена гола. На негово изненадување неговата сопруга не изразила каење, туку само додала дека тоа било одамна.

(ВИДЕО 18+) Вакво нешто ретко се гледа: Имаа секс среде возење по опасен дел од патот

Млада двојка водела љубов во автомобил во движење, а не престанале дури и кога сфатиле дека сите им се смеат.

-Ова едноставно не се прави! Наш читател ја сними оваа двојка минатиот викенд додека се возел по Рутата 9 во близина на висорамнината Јала, на дел од патот кој е познат по фатални несреќи. А ваквото однесување дефинитивно не помага..., напиша аргентинскиот портал Нотинор покрај снимката која ја објавија на Фејсбук.

ФОТО: Со овој кондом, сексот е подобар и зе НЕА и за НЕГО

На пазарот е пуштен “i.Con”, првиот паметен кондом.

Целта на овој уред е да собира податоци за сексуалните односи, нивна споредба и помош за клиентите да бидат подобри во кревет.

Поголема забава

“Паметниот кондом пристигна и одличен е. Сакавме i.con да биде префинет, лесен и да не биде наметлив – и конечниот производ е сето тоа. Многу технологии се спакувани во овој уред, и тој ќе ги мери речиси сите аспекти во спалната соба”, рекол Адам Леверсон, главен инженер на компанијата “British Condoms”.

Што мери кондомот?

– Должината на сексуалниот однос

– Брзината на пенетрацијата

– Потрошени калории

– Сексуални позиции

– Постоење на полови болести

– Просечна температура на кожата

Самиот уред не личи на кондом, туку на гумено ластиче кое се става на дното на машкиот полов орган, а преку обичен кондом.

“Ова е следниот чекор во технологијата, а веруваме и пионерски уред кој не само што ќе внесе повеќе забава во вашата спална соба, туку ќе помогне и во откривање на полови болести. Покрај тоа, ќе помогне и во спречување на паѓањето на кондомот при сексуалниот однос, што е главна причина за несакани бремености во Британија”, вели Џон Симонс, портпарол на компанијата.

Голема побарувачка

Како што се наведува, за купување на овој паметен сексуален уред, кој чини 80 долари и има гаранција од една година, веќе се регистрирале 96.000 луѓе.

Популарно