(ВИДЕО) Вељко ја прегрна новата девојка, а одненадеж се појави Цеца и направи нешто СОСЕМА НЕОЧЕКУВАНО!

Вељко Ражнатовиќ не крие колку е заљубен во новата девојка Ана Цакиќ. Тие двајцата моментално се на Копаоник, а друштво им прави мама Цеца.

Вељко преку ден е на стазите, додека вечерите ги минува во кафеана. Па така Ражнатовиќ испаднаа во заеднички провод и уживаа во народно, а им се придружи и Цеца.

Додека Вељко силно ја гушкаше Ана, тогаш одзади им се прикраде Цеца и им ја „уништи“ романтиката.

Погледнете:

(ФОТО) КАКОВ БЛАМ: На Рада Манојловиќ среде бина и пукнаа пантолоните пред сите

Познатата пејачка Радмила Манојловиќ доживеа мал пех на снимањето на емисијата на Гранд, кога среде бина пред сите и пукнаа пантолоните.

Пејачката на снимање се појавила во бел костим, а се гледаше  дека доста се труди целиот стајлинг дополнително да го зачини со новата боја на косата.

Се беше во најдобар ред, но потоа се случи незгодата. Во галеријата во продолжение погледнете како изгледаше тоа…

(ФОТО) Синот на Брена ја фотографираше Александра Пријовиќ - Малдиви

Откако претходно семејството помина неколку денови во Тајланд  тоа се упати кон Малдивите за да го продолжи својот одмор од соништата.

Пејачката Лепа Брена заедно со своето семејство и идната снаа пејачката Александра Пријовиќ веќе неколку денови е на заслужен одмор на Малдивите.

Откако претходно семејството помина неколку денови во Тајланд  тоа се упати кон Малдивите за да го продолжи својот одмор од соништата.

Тие од одморот секојдневно објавуваат фотографии, а најактивна на својот Инстаграм профил е Александра Пријовиќ која секојдневно објавува провокативни фотографии.

Една од фотографиите е и најновата на која се гледа само главата на пејачката, додека телото и е прекриено во вода.

Оваа фотографија направена од нејзиното момче предизвика бура од реакции, а многумина прашуваат дали нешто носи пејачката на неа или топлес, погледнете.

 

☀️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

 

Maldives 😍

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

 

Pozdrav sa Phuket-a 🤗👋🏼❤️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

 

"River" sinoc😍🤗❤️ Veceras "Dva Galeba", Novi Sad 🎉 @laziclaza

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

ФОТО: Сексапилната македонска фолкерка во прегратките на Шабан Шаулиќ

Во неделата навечер, на 14 јануари 2018 свадба правеше познатиот српски фолк композитор и текстописец Стева Симеуновиќ, кој има напишано безброј големи хитови за најпознатите српски фолк ѕвезди како што се: “За нас касно је”, “Бела циганка”, “Окови”, “Сама и нервозна”, “Краљица тротоара”, “Нема ништа мајко, од твога весеља”…

Меѓу сите гости во таа мегапопуларна пејачка екипа и една Македонка. Згодна, убава, секси, со раскошни атрибути нашата македонска фолк ѕвезда веднаш блесна меѓу сите нивни… Онака згодна и дотерана, Сања Цинцева – Барбика веднаш го заинтригира посилниот пол присутен на свадбата, особено оние од српската естрада.

Стариот волк Шабан Шаулиќ е познат „љубовџија“, па познанствотот и друштвото со нашата Барби изгледа добро му дојде да ги „освежи сеќавањата“ на Цуца… А и Сања знае како треба, па не се противеше да заврши во неговите прегратки… се рабира, за едно селфи за спомен и објава на социјалните мрежи.

Популарно