Видео: Таа од неколку ерот..и сцени си купи стан

Хрватската актерка Ксенија Пајиќ се здоби со огромна популарност играјќи во сапуници во нејзината земја и во Србија. После една  улога во серија, таа успеа да го отплати кредитот за стан, но таа е најголемиот критичар на самата себе - така што секогаш веруваше дека сите други се подобри од неа. 

Патем, Ксенија денес има 59 години!

-  Сапуните ми дадоа самодоверба. Има многу напор зад сите улоги. Тие бараат брзина, одговорност, професионализам, добра меморија, разбирање на сцената. Работам со одлични луѓе, од режисери до техничари, секој ден сум пред камера. Покрај тоа, постои финансиска придобивка - изјави  Ксенија .

- Секој друг е подобар од мене. Гледам во себе и мислам, „можев да го направам ова подобро, колку страшно изгледам овде“. Јас секогаш имам приговор кон себе, но така е од самиот почеток. Денес, повеќе не „се нервирам“. 

Во филмот „Офицер со роза“, актерката Ксенија Пајиќ сними секси сцени со Жарко Лаушевиќ, се појави гола во кадата со Драган Мркиќ, а овие снимки предизвикаа бурни реакции од филмските критичари.

(Фото) Миа Борисављевиќ фатена во провокативна поза со колешка

Со оглед на тоа дека би било добро да се оладат во овие топли денови, пејачките Миа Борисављевиќ и Анѓела Вујовиќ, позната како Ангелија спас најдоа во базен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Živeli🥂

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

Тие заедно се фотографираа, а Миа објави фотографија на својот Инстаграм, кој веднаш беше „нападнат“ со многу комплименти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#todaywasagoodday

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

Погледнете во продолжение како изгледаше фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pile moje 🐥 @[email protected]

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

(Фото) Се соблече и Неда Украден! Сите гледаат во долниот дел од сликата

Пејачката Неда Украден наскоро ќе го прослави својот 70. роденден, а на основа на нејзиниот изглед тоа може да се заклучи, зашто изгледа како девојче.

Неда утеха во топлите денови пронаоѓа во својата вила во Црна Гора, од каде што објави фотографии во бикини, која ги воодушеви сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#challengeaccepted 🖤 by my beauty @bilba80 ! Together we are stronger. #nedaukraden #women #womensupportingwomen

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

Пејачката која наскоро влегува во осмата деценија изгледа неверојатно.

Погледнете ја:

(Фото) Не сака да се шминка! Ксенија Кнежевиќ е прекрасна убавица

Ги освои срцата на публиката, како со своите енергични настапи, така и со својот атрактивен изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦩 @avantgardebg @bojana.stojcevic

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Девојките од групата Хјурикејн секогаш се максимално дотерани, па речиси никогаш не сме ги виделе без шминка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb🌴😢

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Поради тоа Ксенија Кнежевиќ во целосно природно издание ги изненади фановите. „Не ми се шминка“, напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ne šminka mi se#madrenaturaleza

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Популарно