Таа е една од најубавите жени во светот, но му прости ЈАВНО НЕВЕРСТВО

Џастин Тимберлејк и неговата поубава половина Џесика Бил со денови уживаат на Сардинија. Пејачот и актерката оставаат впечаток на хармоничен и неразделен пар.

Папараците направиле неколку фотографии на кои се гледа како парот ужива на јахта со група пријатели. Тимберлејк и Џесика си разменувале нежности, а камерата „уловила“ и нивен романтичен бакнеж.

Џесика носела едноделен костим за капење, кој е апсолутен хит оваа сезона, додека Џастин носел впечатливи зелени шорцеви и црна маичка. Носел и бела капа на главата, па тешко може да се заклучи дека е тој.

Ова не е првпат парот да биде фатен како разменува нежности. Имено, тие неодамна биле фотографирани додека танцуваат на јахта, како и на плажа додека се бакнувале.

Извајаното тело на Џесика им привлекува внимание на многумина, а Џастин се чини дека не губи време, користејќи ја секоја прилика да ги допре облините на Џесика и да ја бакне.

За потсетување, нивниот однос помина низ голем скандал, кога фотографите го „уловиле“ додека разменувал нежности со колешка со која тогаш работел.

Имено, актерот бил видно пијан и едвај стоел на нозе. Актерката со која наводно ја изневерил својата сопруга е Алиша Вајбврајт.

Алиша и Тимберлејк биле видени во еден бар по снимање, додека друштво им правеле членови од филмската екипа.

Тие двајца одлучиле да останат сами и излегле на балкон, а после подолго време ѝ се придружиле на екипата.

Се зборуваше дека ова не е единствената афера што Тимберлејк ја имал и дека врската со сегашната сопруга била многу бурна. Се шпекулираше и дека парот ќе се разведе, но тоа не се случило.

Тие се запознале во 2005, додека врската ја започнале во 2007 година.

„Морав да бидам прилично упорен за да ја натерам да каже „да“. Но јас сум многу упорен и ако нешто сакам, не се откажувам од тоа. И на крајот се согласи“, рекол Џастин на почетокот на нивната врска.

Според фотографиите, тие никогаш не биле позаљубени. Дали сето ова е само глума или навистина не можат да ги сокријат емоциите, проценете сами.

Џоел Рич со британски шарм го освои срцето на Џони Деп

Светските медиуми пишуваат дека Џони Деп е во врска со негова поранешна адвокатка, но тоа не е Камил Васкез, како што се шпекулираше.

Британката Џоел Рич, која го застапуваше Деп во Британија пред две години во судскиот процес за клевета против весникот „Сан“, го освои срцето на холивудскиот актер. Тимот на Деп ја загуби судската битка, но, очигледно, поразот не влијалел на неговите чувства кон адвокатката, пишува „ТМЗ“.

Рич е омажена, но моментално е во процес на развод. Таа и нејзиниот отуѓен сопруг имаат 2 деца.

Рич не беше дел од тимот на судењето во Вирџинија што извојува победа над поранешната сопруга на Деп, Амбер Херд, но таа беше присутна во судницата за поддршка, според „Ју-ес викли“ кој прв ја објави сторијата.

(Фото) Алек Болдвин и сопругата станаа родители по седми пат

Хилари Болдвин и нејизниот сопруг, актерот Алек Болдвин повторно станаа родители.

Јога инструкторката (38) објави дека со актерот (64) станале родители на нивното седмо дете, ќерката Илариа Каталина Ирена.

-Таа е тука. Ние сме возбудени да ве запознаеме со нашиот сон кој се оствари, Илариа Каталина Ирена, објави парот. Хилари додаде и дека бебето е родено на 9 септември, а двете се среќни и здрави. Во однос на останатите шест деца, Алек напиша дека тие денот го поминуваат заедно со новиот член.

(Видео) Новата колекција на „Гучи“ ја презентираа 68 пара идентични близнаци

На модната ревија за колекцијата пролет/лето 2023 наречена „Твинсбург“, модниот бренд Гучи ангажирале 68 пара идентични близнаци.

Пред почетокот на ревијата, директорот на „Гучи“ Алесандро Микеле истакнал дека ја посветува на неговата мајка Ералда и нејзината сестра, близначката Џулијана.

-Две извонредни жени кое своето сестринство го одбележаа со конечен печат. Живееја во исто тело. Исто се облекуваа и чешлаа, вели тој.

Секој пар близнаци на сцена се појавил независно, одвоени во ѕид од огледала во средина и оделе по пистата во исти модели.

Оваа ревија била подготвувана со месеци и биле вложени големи напори за да се пронајдат толкав број идентични близнаци кои ќе ги носат моделите.

Необичната модна ревија на „Гучи“ предизвика големо внимание во Милано.

Популарно