(ВИДЕО) Кара Делевињ во жешка секс сцена

Славната убавица Кара Делевињ снимaшe жешка секс сцена за филмот „Tulip Fever” кои овие денови се прикажува во кината.

Во сцената манекенката е потполно гола, и има секс со партнрот Метју Морисон. Сцената е снимена уште во 2014 година, но, поради бројните одлагања, гледачите можат да го гледаат филмот дури сега.

Станува збор за историска драма снимена споед книгата на авторката Дебора Могач и раскажува за омажена жена која се заљубува во сликар кој треба да го наслика нејзиниот портрет.

Коментари

Популарно