(ВИДЕО) Кара Делевињ во жешка секс сцена

Славната убавица Кара Делевињ снимaшe жешка секс сцена за филмот „Tulip Fever” кои овие денови се прикажува во кината.

Во сцената манекенката е потполно гола, и има секс со партнрот Метју Морисон. Сцената е снимена уште во 2014 година, но, поради бројните одлагања, гледачите можат да го гледаат филмот дури сега.

Станува збор за историска драма снимена споед книгата на авторката Дебора Могач и раскажува за омажена жена која се заљубува во сликар кој треба да го наслика нејзиниот портрет.

(ВИДЕО) Скока Марјана СКОКААТ И НЕЈЗИНИТЕ ОГРОМНИ ГРАДИ!(ВИДЕО)

Водителката Марјана Станојкоска се уште споделува фотки од летен одмор.

Овој пат направи да им испаднат очите на фановите, кога објави забавено видео од скок.

Скока Марјана, скокаат и нејзините огромни гради!

ФОТО: Бикинито не може да ги задржи - градите на Марјана течат од сите страни

Лото девојката Марјана Станојковска има омилена поза за фотографирање на плажа во бикини.

И додека пак се фотографираше, на Марјана едната града целосно и излезе од бикинито, па присутните ги почести со убава глетка.

Неодамна Марјана позираше во иста положба, но некако успеа да го сокрие деколтето, а овојпат не се ни потруди.

Популарно