(ВИДЕО) Кара Делевињ во жешка секс сцена

Славната убавица Кара Делевињ снимaшe жешка секс сцена за филмот „Tulip Fever” кои овие денови се прикажува во кината.

Во сцената манекенката е потполно гола, и има секс со партнрот Метју Морисон. Сцената е снимена уште во 2014 година, но, поради бројните одлагања, гледачите можат да го гледаат филмот дури сега.

Станува збор за историска драма снимена споед книгата на авторката Дебора Могач и раскажува за омажена жена која се заљубува во сликар кој треба да го наслика нејзиниот портрет.

ВИДЕО: Го осигурала задникот на само 80.000 евра

Има повеќе од два и пол милиони следбеници на Инстаграм, а нејзините снимки на Јутјуб имаат повеќе од два милиони прегледи. 

Водителката на временска прогноза од Аргентина, Сол Перез, во светот стана позната по својот задник која го осигурала на нешто повеќе од 80.000 евра.

Сол Перез е сопственичка на првиот задник на Аргентина која е славна и во многу други земји и континенти.

И навистина, откако минатата година се појави на телевизиските екрани во улога на водителка за временска прогноза, Перез успеа да собере повеќе од два и пол милиони обожаватели на Инстаграм, а нејзините појавувања пред камерата станале многу популарни и на Јутјуб.

Тие снимки имаат повеќе од два милини прегледи, што и нè не чуди доколку се земе предвид дека политиката на мрежата „TyC Sports“ го поддржува покажувањето на неодоливиот задник на својата вработена.

Инаку, 24 годишната Перез оваа недела се најде во центарот на вниманието на аргентинските магазини, откако наводно била видена како го напушта станот на Лисандро Магаљан, фудбалерот од Бока Јуниорс. Ова било изненадување, бидејќи сè уште се верувало дека е вљубена во Лукас Алариом, нападачот на Баер Леверкузен.

Погледнете го видеото од атрактивната Перез:

(ВИДЕО) СИ ДОЈДЕ САМА: Сама дојде во дискотека и се разигра и почна да се соблекува

Згоднава девојка максимално се олабави во дискотека. Си дојде сама во проѕирно фустанче и се „утепа“ од играње и соблекување. Уживајте.

Кога бразилски сексапил ќе замеша прсти во австралиска убавина

Кристина Мендонца е бикини модел и една од австралиските ѕвезди на Инстаграм. Родена е на 26 јули, 1997 година, во Њукасл, Австралија, а моментално живее во Сиднеј.

 

Кристина Мендонца е бикини модел и една од австралиските ѕвезди на Инстаграм. Родена е на 26 јули, 1997 година, во Њукасл, Австралија, а моментално живее во Сиднеј.

 

Сепак, поради работните ангажмани и обврски, често е на релација Австралија-САД, поточно Сиднеј-Лос Анџелес. Досега има работено за голем број компании позирајќи во нивинте бикини модели, а со фотките кои ги објавува на Инстаграм стекна голема популарност на интернет.

Слободното време го поминува со своите миленичиња – кучињата Џек и Бела, кои исто како неа, обожаваат плажа и сонце.

Инаку, нејзините 181 сантиметар кои комбинираат убавина, заводливост, сексапил и шарм, се комбинација од австралиски гени по мајка и бразилски по татко.

Популарно