Маријана: Сексот со возачот на автобусот ќе го памтам до крајот на животот

Се викам Маријана и имам 20 години. Пред еден месец патував на море за Будва со намера да си поминам лудо.

На денот на патувањето облеков маица со големо деколте и кожни панталони кои совршено го истакнуваа мојот задник. Ги чувствував погледите на сите мажи во мене. Сепак единствен кој ми западна за око беше возачот на автобусот. Висок, крупен човек, околу 40 години, делуваше како да може да ги задоволи моите сексуални фантазии. Седнав на првото седиште и веднаш се впуштив во разговор со него, кој постепено помина во флерт. Се викаше Небојша и беше од Белград, баш како и јас.

„Кога стигнавме понуди да ми ги однесе куферите во апартман. Јас секако прифатив, затоа имав јасен план да го однесам во кревет. Кога влеговме во лифт “случајно“ го допрев неговото меѓуножје со својот задник и се возбудив, пенисот му беше во полна ерекција. Го бакнав страсно, чим влеговме во ходникот почнав да го соблекувам. Ме зема во раце, ме фрли во кревет и почна да ми ја кине облеката. Во момент останав гола. Работеше без милост велејќи ми само дека сум клунка желна за добар секс.“

„Осетив дека ми се ближи најубавиот оргазам во животот. Се тресев, го гребев по грбот и го гризев додека продолжуваше со исто темпо. Ме крена, ме стави на ѕид и продолжи немилосрдно. После десетина минути доживеа врв, а и ја со него. Двајцата паднавме во кревет и мртви уморни заспавме.

Се гледавме и наредните денови, а сексот беше се подобар и подобар. На разделбата му дадов свој број, се надевам ќе ме побара. Би сакала се да повториме.

Коментари

Популарно