(ВИДЕО) Чудно однесување на пејачката- Еве што прави Карлеуша во кафеана

Познатата српска пејачка која вообичаено луѓето ја гледаат во клубови каде има настапи, овој пат ја забележаа и во една позната кафеана во центарот на Белград.

Но она што е чудно за сите е тоа дека пејачката во кафеана наздравуваше со вино заедно со своите ќерки Ника и Атина, како и со мајка и Дивна и тетка и.

Инаку пејачката на својот Инстаграм профил ибјави и дел од атмосферата каде во позадина свират и тамбураши, погледнете.

 

🍷🍷🍷❤❤❤ #JelenaKarleusa #Karleusastar #Karleusa @karleusastar

A post shared by JELENA KARLEUŠA | FAN PAGE (@karleusastarblog) on

Коментари

Популарно