ВИДЕО: Јелена Карлеуша заигра во ултра мини фустанче

Во текот на снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ пејачката Јелена Карлеуша ја понесе ритамот на познатите хитови меѓу кои се најде и еден од нејзинтие, па стана од столицата и лудо заигра пред сите.

Одлично се забавуваше, а таа глетка секако е една од оние што не се пропуштаат.

Во мини фустанче кое ги откриваше нејзините долги нозе и бујното деколте, потскокнуваше во неодлоливите потпетици од познат дизајнер, и сите гледаа само во неа.

Коментари

Популарно