Сопственикот на кафуле мамел и силувал малолетнички

Вистински ужас открила полицијата во Белград каде сопственик на познато кафуле во Ада Циганлија мамел и силувал малолетнички.

Како што пишува српскиот Курир, сопственикот чиј идентитет не се открива засега, снимал и фотографирал малолетнички, а дел и ги силувал. 

Тој бил уапсен вчера по сознанијата на полицијата. 

Откриено е дека мамел девојчиња помали од 16 години.

Коментари

Популарно