Девојки физичи се пресметаа на настапот на синот на Лепа Брена!

Синот на Лепа Брена тргна по стапките на неговата мајка, па сними неколку песни и веќе почна да настапува.

Пред неколку дена тој имаше настап каде што успеа да направи вистинска атмосфера, но на настапот настанала вистинска драма.

Имено, на настапот на Стефан Живојиновиќ настанала вистинска драма, па три девојки физички се пресметале. За среќа, инцидентот завршил со полесни повреди.

Пејачот истакна дека дознал дека имало физички пресметување, но тој се однесувал како професионалец.

„Беше феноменално на настпот, дури пеевме еден час повеќе од предвиденото. Им се заблагодарувам на сите кој дојдоа да ме слушат. Слушнав дека имало проблеми публиката, но тоа не влијаеше на нашиот настап. Навистина сум задоволен, изјави наследникот на Брена.

Коментари

Популарно