ФОТО: Хејли Болдвин по пижами заминала на состанок со Џастин

За состанок со својот иден сопруг, Џастин Бибер, Хејли Болдвин одлучила да облече пижами.

Манекенката последните неколку дена ги поминала работно во Токио, а своето патување детално го забележала на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TOKYO🇯🇵 I adore this city

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

can I build one of these rooms in my house please?

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

После 12 часа лет, Хејли веднаш се упатила на состанок со својот иден сопруг и тоа во пругасто зелено-црни пижами, бидејќи очигледно била преуморна за да облече било што друго.

Нормално, сепак тука се работи за моден израз, бидејќи Хејли и овој аутфит го надополнила со модни детали, точно како и секој претходен.

Од накит, Хејли носела златно ланче и мали златни обетки, а ташната и патиките ѝ биле во црна боја, како пругите од пижамите.

Дали и виде после толку долг лет, само за да го видите вашиот сакан би излегле во ваква модна комбинација?

Коментари

Популарно