ФОТО: Бујната убавица ги покажа раскошните облини во провокативно бикини

Најбараната плус сајз манекенка, убавицата Ешли Грахам овие денови ги полни батериите на заслужен одмор на бајковитиот грчки остров Миконос каде со своите пријатели ужива во морските радости.

Погледнете:

Коментари

Популарно