ФОТО: Карлеуша се огласи по веста дека се разведува

Јелена Карлеуша се огласи по натписите дека се скарала со сопругот и дека наводно ќе се разведувале, како што пишуваа српските медиуми.

Таа објави фотографија со Душко на која напиша дека се е во ред со нејзиниот брак, дека е среќна и дека тоа се само лоши луѓе со лоши намери.

Коментари

Популарно