ВИДЕО: Бујна и згодна девојка прошетала гола низ град, еве ги реакциите на минувачите

Не е прв пат згодна девојка место со облека, своето тело а го покрие со боја и да прошета по улица. Разликата е што оваа девојка е многу побујна од претходнте и шансите да не биде забележана се речиси никакви.

(ВИДЕО) Сопругата на Икарди не престанува да се соблекува:Се снимаше по танга во спалната соба, додека фудбалерот не беше дома

Кога се работи за сопругата на капитенот на Интер Мауро Икарди, веќе фановите навикнаа се почесто да бидат почестени со некоја провокативна фотографија или видео.

Овој пат Ванда Икарди на својот Инстаграм профил објави видео на кое што во преден план е нејзиниот голем задник во танга.

Таа честопати ги полни насловните страници на италијанските таблоиди, а често освен со својот задник привлекува внимание и со своите големи гради.

Ванда Икарди е поранешна сопруга на некогашниот добар пријател на Икарди, фудбалерот Макси Лопез, а двајцата неодамна одбија и да се ракуваат во еден заеднички меѓусебен фудбалски меч.

ВИДЕО: Емили Рајтаковски во акција со друга девојка

Емили Рајтаковски ги израдува своите фанови, посебно машкиот дел со провокативни фотографии и снимка на Инстаграм. Емили моментално се одмора во Италија со својата пријателка.

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

ФОТО(18+): Српската пејачка потполно гола на нудистичка плажа

Српската пејачка, Дуња Илиќ, редовно објавува разголени провокативни фотографии, но овојпат се надмина себе.

Таа на Инстаграм објави фотографија од нудистичка плажа во Улцин.

„Сакам само да сум гола“, напиша Дуња на фотката.

 

A post shared by Dunja Ilic (@dunyailich) on

Популарно