ВИДЕО: Бујна и згодна девојка прошетала гола низ град, еве ги реакциите на минувачите

Не е прв пат згодна девојка место со облека, своето тело а го покрие со боја и да прошета по улица. Разликата е што оваа девојка е многу побујна од претходнте и шансите да не биде забележана се речиси никакви.

ВИДЕО: Маца Дискреција покажа СЕ!

Реалните шоу програми на Балканот, се претворија во ефтина еротика, па и порнографија. Виновници за тоа се „старлетите“ кои не бираат средства да ја подигнат својата популарност.

Една од нив е секако Маца Дискреција. И досега сме ја видела Маца да се расоблече, но овој пат отиде најдалеку. Погледнете:

ФОТО: Жешката водителка на ТЛЗП со разголени фотки

 Уште од стартот на третата сезона на шоуто Нина Сеничар се снајде одлично во улогата на водителка на ТЛЗП, па дури и не се чувствува отсуството на Килибарда.

На својот Инстаграм Нина обожава да провоцира, особено со разголени фотографии кои го откриваат нејзиното згодно тело.

Нина како модел во 2007 година работеше во Милано, а тогаш беше и во врска со Ерос Рамазоти, а пак во 2012 година живееше во Лос Анџелес.

ВИДЕО: Жешката девојка од спотот на „Деспасито“ го покажа задникот во танга, но и...

Згодната девојка која се појавува во спотот е Зулејка Ривера има 29 години и потекнува од Порторико. Се занимава со манекенство, а исто така е водителка и танчерка. 

Таа е во долгогодишна врска со кошаркарот Хозе Хуан Бареа со кој заедно го имаат петгодишниот син Себастијан.

Иако имала едно породување, Зулејка изгледа прекрасно, па нејзиниот Инстаграм профил е полн со секси фотографии и видеа.

 

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Во следните две таа покажа што се прави за да изгледа како што изгледа

 

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

 

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Популарно