ВИДЕО: Рада трудна на плажа во бикини

Иако е во благословена состојба, за пејачката Рада Шариќ тропските температури не претставуваат никаков проблем, бидејќи се чини дека таа ужива во нив, што го докажала со нова фотографија и видео на својот Инстаграм профил.

Таа се заколнала на вечна љубов со својот долгогодишен партнер Милан Чоловиќ, па заедно заминале на црногорското приморје.

Погледнете како заедно уживаат и ја покажуваат нивната неизмерна среќа:

 

A post shared by Rada Čolović (@radaaasaric) on

(ВИДЕО) Бора Чорба од болница: Имам една лоша и една добра вест

Бора Ѓорѓевиќ , фронтменот на Рибља Чорба е во болница . Тој на фановите им се обрати преку социјалните мрежи 

Тој објави дека нема да може да го одржи концертот закажан за утре во Крагујевац. Вели дека е сериозно повреден и е хоспитализиран .

На своите обожаватели им порача дека има една добра и една лоша вест.

Лошата вест е дека го откажува концертот во Крагујевац, бидејќи се повредил и скршил ребра. Добрата вест, вели Бора, е дека кога ќе се опорави ќе го одржи концертот на кој ќе биде подобар од било кога. 

ФОТО: Без градник, со танга во тесни бели панталони - Карлеуша за неколку часа собра 83.000 лајкови

Јелена Карлеуша објави секси фотографии кои беа проследени со илјадници лајкови и коментари.

„Убијте ги со љубезност, успех, одличен стил и голем природен задник“, напиша пејачката на секси селфито кое го објави на својот профил на Инстаграм.

Популарно