(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Се застрелал играјќи руски рулет со младоженецот среде свадба!

На една руска свадба во текот на прославата се случил вистински ужас кога младоженецот и неговиот пријател играле “руски рулет“.

Имено, застрашувачката игра ја започнал младоженецот, а потоа ја продолжил неговиот пријател.

За жал, пиштолот испука и тој падна на земја

(ВИДЕО) Пијан возач удри во возила: Луѓето му избегаа во последен момент

Пијан возач направил сообраќајна несреќа во српскиот град Нови Сад кога со автомобил се забил во паркирани возила.

Инцидентот се случил во населбата Мишелук.

Два автомобили се оштетени, а медиумите пишуваат дека е чудо што никој не е повреден. 

Снимката од несреќата на која се гледа како луѓе во последен момент успеваат да го избегнат возилото кое брза кон нив е објавена на социјалните мрежи.

Возачот имал 1,4 промили алкохол во крвта по што е уапсен. 

(ВИДЕО) Одлучиле да се фотографираат заедно, а кога виделе што има на фотографиите, веќе не можеле мирно да спијат!

Додека ги правеле овие фотки, не забележале ништо чудно.

Подоцна, откако ги погледнале, забележале неверојатни детали кои ги преплашиле на смрт!

Под секоја слика ќе видите каде се наоѓа скриениот хорор.

Погледнете…

Популарно