ЕКСЛУЗИВНО ВИДЕО: Вака се журка министерот Љупчо Николовски

Министерот за земјоделие,Љупчо Николовски, викеднов се забавуваше во еден скопски ноќен клуб. 

Очигледно законот за пушење цигари не важи ако сте на маса со министер!!!

Испратено од анонимен

ВИДЕО запис за „Ти си мојот сон“ на Replay

Момците од групата „Replay“ го промовираа новиот видео запис за макфестовската „Ти си мојот сон“. 

- Драги пријатели,Ви ја претставуваме нашата веќе позната втора авторска песна ,,Ти си Мојот сон’’ со која настапивме и се класифициравме во финалето на овогодинешниот Макфест. Но, тука не застанавме. Деновиве излезе и видео записот на песната и се надеваме дека успеавме да го направиме по сечиј вкус.Благодарност до авторот на песната Влатко Илиевски, Бојан Дамјановски и сите кои учествуваа во овој видео запис.

ВИДЕО: Македонец си направи машина за пари- ЗБОГУМ СИРОМАШТИЈО!!!

Парите не се најважната работа во светот, но во многу го олеснуваат животот.

Кога само би можеле да изградите машина што ќе произведува пари од обична хартија... Ок тоа е веќе криминал, но новото видео на Дејан Киревски не е.

Погледнете во што е финтата:

За повеќе интересни видеа од Дејан кликнете ТУКА

Испратено од Дејан

Популарно