ВИДЕО: Систин Сталоне се соблече пред камерата

Убавата деветнаесетгодишната Сиситин Сталоне, ќерката на славниот Силвестер Сталоне во минијатурен, црвен секси костим покажа како вежба пилатес за „Love“ магазинот.

Многумина сметаат дека ова е нејзиното најжешко издание досега, како и дека пред неа претстои блескава манекенска кариера.

Можете само да ја замислите реакцијата на нејзиниот татко после ова видео.

Погледнете:

ФОТО: Најќешката фитнес инструкторка во северна Европа

Атрактивната Ана се занимава со фитнес поради што и стана позната на пошироката јавност . Секако најголема заслуга за нејзината популарност имаа социјалните мрежи на кои има дури три милиони фанови.

Русокосата убавица сака да биде инспирација за сите девојки.

Ана вели дека девојките немаа потреба од пластични операции , поради тоа што фитнесот е решение за сите нивни проблеми.

 До совршена става се доаѓа со малку повеќе труд и мака.

СЕКСИ ВИДЕО: Лила во долна облека во хотел

Најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска знае како да ги израдува своите фанови. 

Таа објави новогодишно видео во кое е најсекси до сега, а фановите и рекоа дека Софија Лорен не и е рамна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @lilafilipovska on

Популарно