(ВИДЕО18+) Руска УФЦ девојка стана еротски модел

Познатата руска ринг девојка Гијана Богдасарјан, одлучи да стане еротски модел. Оваа фантастична бринета пред неколку месеци се прошета гола на стадионот во Москва и така го најави Светското првенство во фудбал, кое ќе се одржи на лето во Русија. Изгледа дека соблекувањето пред камера повеќе и се допаѓа од најавувањето на борвите во УФЦ и затоа одлучи да стане еротски модел.

 

Omg😍 #girls #baby #sexy

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

Оваа година не ушествуваше во борбите, но на својаот профил на социјалната мрежа “Инстаграм” е многу активна. Се почесто објавува експлицитни фотографии, а видеото на кое разменува нежност со друга девојка го запали интернетот.

 

😜

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

ФОТО: Најзгодната манекенка во светот на Инстаграм доби бура од негативни коментари

Кендал Џенер е една од најплатените манекенки на светот. Таа е дел од семејството Кардашијан-Џенер и ја следат бројни скандали поради тоа.

Со сестрата Кајли дизајнираше костими за капење, па тие две се совршен модел за рекламирање на истите.

22-годишната Кендал објави на Инстаграм фотографија на која позира во бикини со жолта боја и изгледа прекрасно. Затоа доби бројни пофалби и позитивни коментари, но имаше и критики.

Многумина забележаа дека оваа млада убавица нема со што да се пофали, особено во горниот дел од костимот, па така следуваа негативни коментари:

„Каде ти се градите“, „Па ти воопшто немаш гради“, „Боже, каде исчезна твоето деколте“… беа само дел од критиките.

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

ВИДЕО: ЖЕШКАТА Елена се соблече сред емисија и го остави водителот подзинат!

Порнографската ѕвезда, Елена Беркова разговараше со домаќинот за различни пози како “69”, а исто така зборуваше и за тоа кој е повеќе склон кон перверзии.

Откако порно актерката разговараше со презентерот за неговите сексуални желби, тој ја покани да играат интелектуална игра.

Чичко Вита правилно го посочи бројот на цинкот во Периодниот систем, како и годината на основање на Шведска.

Во меѓувреме, Беркова остана без облека. А, како резултат на тоа, таа праша: “Сакаш ли да ти ги покажам моите гради”?

После тоа, порно актерката се соблече.

ФОТО: Станија и две згодни другарки во танга покрај базен

Секој го бира својот пат, а таа одбра патот да ја однесе во Мајами.И поради фактот дека,Станија е доста дружељубива личност и во Мајами се потруди да си најде соодветно друштво.Нормално, онакво какво што неа и прилега - пријателки од нејзин ранг по стас.На својот Инстаграм профил се пофали како ги поминува летните денови.

Популарно