Ова е вистинската причина зошто Аркан ја истрижа Цеца

Медиумите во Србија по пишувањата за голите фотографии на Цеца, сега решија да ја објават вистинита за тоа зошто Аркан ја истрижа Цеца келаво. Според изјави на очевидци Аркан не ја истрижал Цеца поради наводна афера со муслиман за да ја казни, туку тој ја фатил пејачката заедно со друга пејачка со која тогаш се дружела фолк дивата како конзумираат дрога. Па во напад на бес решил да ја казни со „нова фризура“ и да ја затвори одреден период дома.

(ФОТО) Кога се изгаснаа светлата на свадбата кај Живоиновиќ, Жељко и Јована не издржаа, а да не споделат страст

Денеска се уште топ тема во медиумите е свадбата за која зборува целиот Балкан на која присуствуваа речиси 900 гости, а меѓу нив и познатиот пар Жељко и Јована Јоксимовиќ.

Парот целото време беше заедно на прославата додека Александра и Филип славеа за нивното судбоносно „ДА“.

А во еден момент додека се угаснаа светлата тие го искористија тој момент за да разменат нежност, а фотографијата веднаш ја споделија на социјалните мрежи, погледнете.

(ВИДЕО) Наташа Беквалац објави преслатка видеоснимка од бебето Катја: На кого ви личи?

Поп-пејачката Наташа Беквалац на својот инстаграм-профил објави преслатко видео на кое се гледа нејзината 4-месечна ќерка Катја, која ја доби од краткотрајниот брак со Лука Лазукиќ, со кого се разведува, откако го обвини за семејно насилство, и тоа само месец и пол по раѓањето на нивната ќерка.

Разбирливо, видеото предизвика лавина од коментари од страна на нејзините следбеници, кои ги воодушеви играта на мајката и ќерката.

 

Zivot❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Популарно