(ВИДЕО) Како изгледа животот на децата на милијардерите?

Нивните родители може да ги задоволат апсолутно сите нивни желби и тие имаат малку поинаков начин на живот од нивните врсници. Ѕирнете како изгледа животот на децата на милијардерите!

Ема Стоун на премиерата го избегнувала Џастин Теру

Веќе со месеци кружат гласини за тоа дека се во врска, но 29-годишната актерка Ема Стоун и 47-годишниот актер Џастин Теру, мудро молчат.

Наводно се заљубиле на серијата "Maniac", во која заедно глумат, а вчера премиерно ја претставиле во Њујорк.

Црвенокосата актерка на премиерата заблескала во пристојна металик креација, но дури и длабокото деколте не успеало да привлече толкаво внимание како тоа дека цела вечер вешто го избегнувала наводно своето момче и цврсто се држела до колегата Џона Хил, кој и на групните фотографии стоел помеѓу нив.

Од друга страна, погледот на Џастин постојано бил насочен кон Ема, а како да не ја гледа, кога навистина изгледала фантастично. Освен со креацијата, Ема воодушевила и со гламурозна фризура, а мораме да забележиме дека и актерот бил многу згоден во кадифеното сако, црната маица и панталоните.

Потсетуваме, гласините за нивната врска почнале во мај, оваа година, неколку месеци после разводот на Џастин од Џенифер Анистон, кога тој и Ема се снимени заедно на ревијата на "Louis Vuitton" во Париз, па потоа на одмор на францускиот брег. 

Презентерката Татјана Стојановска слави

Една од најпопуларните македонски презентерки Татјана Стојановска одбележа 25 години од почетокот на својата кариера.

Таа годишнината ја одбележа со објава на фотографија од нејзините почетоци као водител на националниот сервис.

Честитките не престанаа да пристигнуваат.

ФОТО: Лила речиси гола ги истакна атрибутите

Македонската водителка Лила Филиповска успева да го привлече вниманието со секоја нејзина појава и објава на социјалните мрежи.

Овој пат таа ги изненади фановите со фотографија на која е облечена во црн, проѕирен фустан, кој го покрива само потребното.

Дефинитивно со овој изглед Лила го привлекла вниманието само кон себе и сите ги оставила со подзинати усти. Погледнете:

Популарно