ФОТО: Вака се разголи Емили Ратајковски за милион лајкови

Емили Ратајковски постојано ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи со разголени фотографии.

Токму затоа медиумите не ги сметаат нејзините голи изданија за некоја новост, но мора да се признае дека таа е многу креативна во покажување на своите атрибути. Емили изјавила дека честопати нејзиниот сопруг е тој што ја фотографира гола, но кога професионалец ќе ги земе работите во свои раце, Ратајковски заработува повеке од 1,2 милиони лајкови.

На новата фотографија на Инстаграм, згодната манекенка позирала пред огледало, со грбот свртен кон камерата, а во прв план е нејзиниот задник на кој таа е исклучително горда.

Иако многумина ја критикуваат поради експлицитните фотографии, Емили очигледно ужива да го покажува своето тело пред бројните обожаватели ширум светот.

ФОТО: Ги покажа гаќичките кога излегуваше од автомобилот

Поп ѕвездата Гвен Стефани, некогашна пејачка на групата "No Doubt", има 49 години и три деца, а изгледа посексапилно отколку некогаш.

Стефани, позната по својата енергичност и одличниот изглед, била фатена како излегува од автомобил, а она што ги израдувало сите папараци се гаќичките кои ѝ ѕирнале кога таа зачекорила.  

Но, сепак малкумина се задржале на "меѓуножјето" на пејачката, со оглед на тоа дека прекрасната Гвен ги покажала изјаваните нозе во високи црни чизми и мини џинс здолниште кое одлично ѝ стоело на нејзината фигура.

Оваа презгодна американска пејачка е мајка на три деца - синовите Кингстон, Зума и Аполо, која ги добила во бракот со рокерот Гевин Росдејл. Во последните неколку дена се шпекулира дека Гвен и нејзиниот седум години помлад партнер Блејк Шелтон се во потрага по сурогат мајка бидејќи сакаат да имаат заедничко дете.

ФОТО: Анџелина Џоли во проѕирна маица и без градник

Славната актерка уживала во семејната прошетка во Лос Анџелес.

43-годишната Анџелина Џоли била фатена во семејна прошетка со децата во Лос Анџелес, додека ги водела на ручек. 

Актерката делувала многу расположено додека шетала со децата, а на себе имала бела проѕирна бела маица без градник.

Иако има само 40-тина килограми, на убавата Анџелина убаво и се отцртуваат градите под тенката маица, а целиот стајлинг го збогатила со црн шешир и темни очила за сонце.

ВИДЕО: Енрике страсно се бакнува со обожавателка на сцена и ја допира по задникот

Пејачот Енрике Иглесијас, на последниот концерт во Амстердам извлекол една обожавателка од публиката и се бакнувал со неа на сцената, а камерите го фатиле моментот и кога тој ја допирал по задникот.

Додека го пеел хитот "Hero", тие најпрвин се прегрнувале, а потоа станале уште поинтимни. Ова не е прв пат Енрике да избере една "среќна обожавателка" и да ја качи на сцената за да се бакнува со неа. 

"Не го правам тоа секогаш, само кога сум расположен. Без јазик, секако", открил Иглесијас во една прилика.

Освен големиот број концерти кои ги припрема, пејачот го поминува своето слободно време грижејќи се за своите деца, близнаците Николас и Луси кои ги има со партнерката Ана Курникова. Ана се уште не се огласила во јавноста по повод врелите бакнежи на Енрике.

"Едноставно се возбудувам кога се качувам на сцена", кратко прокоментирал пејачот, пишува "The Sun".

Популарно