ФОТО: Славната хрватска актерка ја покажа брадавицата на фотографија со ќерката

Серијата „Вила Марија“, беше вистински хит во Македонија, а таму главна улога толкуваше актерката, сега 37 годишната Јелена Вељача, чија голотија на социјалните мрежи ја шокираше јавноста.

Таа повторно ги шокираше сите, откако еднаш Инстаграм и ја забрани фотографијата каде разголена се капеше со својата ќерка.

Таа сега повторно постави фотографија со својата ќерка, на која во прв план ги исфрли градите, но од таму и се појавува брадавицата, па стави стикер на фотографијата, јасно ставајќи на знаење дека сакала да ја „ослободи брадавица“.

ФОТО: Милица Тодоровиќ на настап изгледа како вистинска „бомба“, но...

Милица Тодоровиќ често добива комплименти за својот изглед, поради тоа што е една од ретките млади српски пејачки која нема силикони, зголемени усни или задник.

Сепак иако на цена е секогаш дотерана и иагледа преубаво, кога се враќа дома Милица не изгледа баш така.

Имено некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“ објави фотографија и покажа како се обидува да ја рехабилитира кожата од тешката сценска шминка.

Таа доби многу комплименти од фановите поради тоа што е ослободена од комплекси.

Погледнете како изгледа: 

ВИДЕО: Македонката Љупка во секси бикини на плажа среде зима

Македонската блогерка Љупка Митрова овие студени денови ги минува во Дубаи, на сонце на плажа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Блогерката отпатува заедно со своите ќерки во Дубаи, од каде редовно објавува фотографии.

Следбениците на „Инстаграм“ не штедеа комплименти за девојчињата и ги нарекоа „убавици што личат на нивната мајка“.

Погледнете како се забавува Љупка на плажа:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Популарно