ФОТО: Славната хрватска актерка ја покажа брадавицата на фотографија со ќерката

Серијата „Вила Марија“, беше вистински хит во Македонија, а таму главна улога толкуваше актерката, сега 37 годишната Јелена Вељача, чија голотија на социјалните мрежи ја шокираше јавноста.

Таа повторно ги шокираше сите, откако еднаш Инстаграм и ја забрани фотографијата каде разголена се капеше со својата ќерка.

Таа сега повторно постави фотографија со својата ќерка, на која во прв план ги исфрли градите, но од таму и се појавува брадавицата, па стави стикер на фотографијата, јасно ставајќи на знаење дека сакала да ја „ослободи брадавица“.

ФОТО: Нина Бадриќ го покажа телото во бикини

Нина Бадриќ е секогаш одмерена, вистинска дама со стил, па ретко се разголува. Овој пат објави фотографија во бикини на плажа.

Нина е како виното - како старее така е поубава

Погледнете ја:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hvala ti Bože...srce mi se smije 🙌🏻🙌🏻🙏🏻❤️

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

ФОТО: Се одлучи за неверојатно провокативен фустан

Дали вие би се осмелиле да се појавите на нечија свадба во ваков фустан?

Една девојка одлучила да облече токму ваков фустан на свадба на која е поканета за три недели. Сепак побарала и мислење на интернет дали да го облече и сите искоментирале дека е неприфатливо.

-Тој фустан е само за стриптизети!

-Ништо поевтино немам видено. Ова тотално неприкладно за свадба, па дури и за обично излегување.

-Дури и да бев помлада не би се одлучила за ваков фустан затоа што е невкусно.

Ова се некои од коментарите кои ѝ ги пишувале на Инстаграм нејзините следбеници.

Популарно