ФОТО: Вака Милица Тодоровиќ се сонча покрај базен во Охрид

Милица Тодоровиќ познатата српска пејачка овие денови е во Охрид каде ја забавува македонската публика.

Но, покрај работното лето, таа има време и за одмор и релаксација, па токму од Охрид ги почести фановите со жешка фотографија.

Фотографијата на Инстаграм веднаш наиде на позитивна критика и собра илјадници лајкови за неколку часа, погледнете.

 

😚👋💦👙🌞 #ohrid #vacation #milicatodorovic #sunnyday

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

ФОТО: Нина Бадриќ го покажа телото во бикини

Нина Бадриќ е секогаш одмерена, вистинска дама со стил, па ретко се разголува. Овој пат објави фотографија во бикини на плажа.

Нина е како виното - како старее така е поубава

Погледнете ја:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hvala ti Bože...srce mi se smije 🙌🏻🙌🏻🙏🏻❤️

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

ФОТО: Се одлучи за неверојатно провокативен фустан

Дали вие би се осмелиле да се појавите на нечија свадба во ваков фустан?

Една девојка одлучила да облече токму ваков фустан на свадба на која е поканета за три недели. Сепак побарала и мислење на интернет дали да го облече и сите искоментирале дека е неприфатливо.

-Тој фустан е само за стриптизети!

-Ништо поевтино немам видено. Ова тотално неприкладно за свадба, па дури и за обично излегување.

-Дури и да бев помлада не би се одлучила за ваков фустан затоа што е невкусно.

Ова се некои од коментарите кои ѝ ги пишувале на Инстаграм нејзините следбеници.

Популарно