Жешко видео: Муслиманка со Хиџаб во порно филм

Ми рекоа, дека не сум муслиманка, дека сум верник. Но сепак јас верувам во Бога, и ако мајка ми се моли пет пати на ден, а јас се молам два пати на ден, и тоа не значи дека помалку верувам. - изјави Наџа Али, порно актерка од Пакистан

Ми рекоа, дека не сум муслиманка, дека не сум верник. Но сепак јас верувам во Бога, и ако мајка ми се моли пет пати на ден, а јас се молам два пати на ден, и тоа не значи дека помалку верувам. - изјави Наџа Али, порно актерка од Пакистан

Таа се соочува со табуата на својата вера, но е одлучна да го работи она што таа го сака. 

Додека за некои носењето Хиџаб на сет за снимање на порно филм е тотално безобразно и го сметаат за плукање по религијата, за Али Хиџабот за време на снимање и е како амајлија која и дава сила. 

ФОТО: Марина предизвикува воздишки на Инстаграм

Марина со години ги убедува луѓето дека нбејзината убавина е целосно природна. На таа сметка, зема огромни пари од Инстаграм, но сега се појавија фотографии на кои се гледа како изгледа без хируршките интервенции - дали ја препознавате?

Популарната модна блогерка од Русија, Марина Мајер добива мноштво комплименти, за својот изглед.

Погледнете како изгледала пред да направи било каква интервенција на своето лице:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#marinamayer @marinamayer777

A post shared by Hdjdjdhdej (@jfkskjdbr) on

ФОТО: Беквалац гола прослави 600.000 фанови на Инстаграм

Српската пејачка Наташа Беквалац се пофали дека успеала да собере 600.000 обожаватели на Инстаграм. Во таа чест таа позираше гола, а градите си ги покри со рацете.

„Фала ви на 600 000 обожаватели. Експертите за ‘Инстаграм’ велат дека треба да поведам сметка на естетиката, да почнам да објавувам повеќе фотошопирани фотографии од мене, а помалку од моите деца. Не знам, ми се чини дека и вака е океј“, напиша Беквалац.

Популарно