Додека Дарко Лазиќ во болница - сопругата со срамен потег ги запрепасти сите

Додека Дарко Лазиќ лежи во кома и се бори за живот, Ана Севиќ веќе размислува за парите кои може да се земат од осигурувањето на пејачот, пишуваат српските медиуми. Таа веќе го обратила до осигурителното друштво за да се распраша во врска со исплатата на пари на име на тешките повреди на нејзиниот се уште законски сопруг.

Кога се случи несреќата медиумите пишуваа за нејзините солзи и повици за молитва за Дарко. И додека сите мислеа дека несреќата ја погоди и тешко ја прифаќа веста за состојбата на таткото на нејзиното дете, веројатно намерите на Ана биле сосема поинакви.

Најблиските пријатели и семејство на Лазиќ, биле шокирани кога дознале дека Ана се распрашува околу отштетата. Медиумите пишуваат дека Ана Севиќ со денови не се појавила во болницата, а во меѓувреме е снимена на шопинг во Франкфурт.

ФОТО: Карлеуша гушна момче на сцена и ги покажа градите пред сите!

Јелена Карлеуша по фотографиите објавени во јавност и пораките со фудбалерот Огњен Врањеш се повлече во Кина, а потоа се врати во Србија за да може вчера да снима епизода од „Ѕвездите на Гранд“.

Таа на снимањето пристигна последна и беше многу нерасположена. А, дефинитивно причина за тоа е целата „прашина“, која се крена по нејзините експлицитни фотографии.

За тоа време , нејзиниот менаџер ги туркаше новинарите и фотографиите, за да им забрани да фотографиите.

А, внатре Јелена повторно покажа повеќе од што сака, како што пишуваат балканските медиуми.

ВИДЕО: ЈК се „мази“ ГОЛА во када!

Јелена Карлеуша само што се смири од порно скандалот кој го стресе нејзиното семејство, се појави ново видео, пренесува српскиот Курир.

Карлеуша на видеото гола во када со пена порачува „Те сакам" со мил глас.

Инаку, таа видеата рече дека се монтажа и дека сето ова го смета за голем удар врз семејството.

Вчера за прв пат се појави на снимањето на Гранд видно нерасположена со наочари на себе, постојано гледајќи во мобилен.

Ултиматум од Душко до Карлеуша - нема веќе лабаво

Душко Тошиќ сопругот на Јелена Карлеуша наводно и поставил ултиматум ако сака да остане во брак со него.

Како што пренесуваат српските медиуми, тој на пејачката и предложил да се пресели со нивните две ќерки, Ника и Атина во Кина, каде тој игра. 

Со оглед на тоа дека порно аферата и скандалот го стресе семејството, Тошиќ сака семејството да биде поблиску до него.

- Душко е уверен дека тоа е единствениот и вистински начин да опстане бракот. Предложи да купат вила и да бидат таму додека тој игра, вели извор за српски Информер.

Популарно