Ана Севиќ првпат после несреќата на Дарко ја отвори душата

Ана Севиќ минува низ тежок животен период, бидејќи нејзиниот и понатаму законски сопруг Дарко Лазиќ се бори со стравични повреди после сообраќајната несреќа која ја доживеа. Едно време, пејачката не се огласуваше ни на друштвените мрежи, а целото време го минувала во болницата во Земун каде што лежи пејачот.

Признава дека се чувствува растргната и одлучила да стави точка на градските приказни, напоменувајќи дека останува на одлуката да не изнесува информации од болница.

Ана им напоменала на лекарите дека на неа може да сметаат 24 часа.

„Јас се трудев медиумите мене да не ме видат“, вели Ана која секојдневно оди во болница кај Лазиќ.

Таа и Дарко една година не се заедно, но уште законски не се разведени.

„Не е потпишано уште ништо, тоа се одложуваше. Ние постигнавме договор веднаш после разделувањето, но уште не сме официјално разведени“, вели Севиќ.

На својата ќерка Лорена не планира да ѝ каже што се случило со нејзиниот татко, бидејќи смета дека е доволно голема да се потресува, но и доволно мала за да сфати за што се разботи.

„Правам се што е можноп да не дојде до тоа. Таа е мала и не треба да знае. Доволно е голема да се потресе, а доволно мала за да сфати што се случива. Сите се упатени во приказната и внимаваат да не дојде до неа оваа информација. Прашува за него, но навикната е да не е тука, да не е присутен. Велам дека е на пат и тоа е тоа“, вели Ана.

После разделбата со Дарко, Ана запловила во врска со Данијел Неделковиќ.

„Ние сме во сериозна врска, се е као што треба.ж“ заклучила Севиќ.

ФОТО: Карлеуша гушна момче на сцена и ги покажа градите пред сите!

Јелена Карлеуша по фотографиите објавени во јавност и пораките со фудбалерот Огњен Врањеш се повлече во Кина, а потоа се врати во Србија за да може вчера да снима епизода од „Ѕвездите на Гранд“.

Таа на снимањето пристигна последна и беше многу нерасположена. А, дефинитивно причина за тоа е целата „прашина“, која се крена по нејзините експлицитни фотографии.

За тоа време , нејзиниот менаџер ги туркаше новинарите и фотографиите, за да им забрани да фотографиите.

А, внатре Јелена повторно покажа повеќе од што сака, како што пишуваат балканските медиуми.

ВИДЕО: ЈК се „мази“ ГОЛА во када!

Јелена Карлеуша само што се смири од порно скандалот кој го стресе нејзиното семејство, се појави ново видео, пренесува српскиот Курир.

Карлеуша на видеото гола во када со пена порачува „Те сакам" со мил глас.

Инаку, таа видеата рече дека се монтажа и дека сето ова го смета за голем удар врз семејството.

Вчера за прв пат се појави на снимањето на Гранд видно нерасположена со наочари на себе, постојано гледајќи во мобилен.

Ултиматум од Душко до Карлеуша - нема веќе лабаво

Душко Тошиќ сопругот на Јелена Карлеуша наводно и поставил ултиматум ако сака да остане во брак со него.

Како што пренесуваат српските медиуми, тој на пејачката и предложил да се пресели со нивните две ќерки, Ника и Атина во Кина, каде тој игра. 

Со оглед на тоа дека порно аферата и скандалот го стресе семејството, Тошиќ сака семејството да биде поблиску до него.

- Душко е уверен дека тоа е единствениот и вистински начин да опстане бракот. Предложи да купат вила и да бидат таму додека тој игра, вели извор за српски Информер.

Популарно