ФОТО: Криси Тајген објави нови фотографии од одмор кои оставаат без зборови

Жената за која сите воздивнуваат е манекенката Криси Тајген која неодамна со својот сопруг Џон Леџенд го прослави својот 33 роденде.

Фатена далеку од камерите, во приватна атмосфера Криси Тајген изгледа среќно. Докажано е дека таа и музичката ѕзведа имаат неверојатен брак.

Модната и Инстаграм ѕвезда објави фотографии од нивниот одмор.

ВИДЕО: „Задруга 2“ - Му седна на лице во танга

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Џогани, ќерката на Анабела и Гаги Фанки Џи, го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.

Погледнете ја сцената како од филм за возрасни:

Популарно