ФОТО: Се сврте и приреди неверојатна глетка

Американската манекенка Бела Хадид помина ден на плажа во Малибу.Нејзиното минијатурно бикини ги разбудија фантазиите кај мажите.Костимот за капење едвај ги сокриваше интимните делови. 

Погледнете:

ВИДЕО: „Задруга 2“ - Му седна на лице во танга

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Џогани, ќерката на Анабела и Гаги Фанки Џи, го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.

Погледнете ја сцената како од филм за возрасни:

Популарно