ФОТО: Второто дете го роди пред 6 месеци, а сеуште е секси згодна

Кендис Сванеапул во октомври 2016 година го роди првото дете, синот Анаку, за во 2018 година да го роди вториот син Аријел.

Не поминаа ниту шест месеци од раѓањето на второто дете, а Кендис веќе заблеска на ревијата на Викторија Сикрет, а дека навистина изгледа неверојатно доказ беше и нејзиното појавување на плажа во Мајами. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- Candice Swanepoel in Miami Beach 👙 #candiceswanepoel #miami #beach #candid

A post shared by Victoria’s Secret (@vsactu) on

Доколку мислите дека на ревиите со помош на корсетите и маиците можела да го сокрие евентуално вишокот килограми, на плажа во бикини сигурно не можела да го сокрие.

Кендис е доказ дека навистина постојат жени на кои бременоста не им го менува телото и многу брзо се враќаат на нормалната тежина.

ВИДЕО: „Задруга 2“ - Му седна на лице во танга

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Џогани, ќерката на Анабела и Гаги Фанки Џи, го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.

Погледнете ја сцената како од филм за возрасни:

Популарно