ВИДЕО(18+): Јелена Круниќ гола покажа со што поседува

Голитија, секс, разврат. Вака најдобро се опишува реалмото шоу Задруга2. Овој пат за тоа се погрижи Круниќ со мал стриптиз за јавноста.

За да привлече што е можно повеќе внимание на себе, Јелена Круниќ, додека се пресоблекуваше  во гардеробата реши да ги покаже своите бујни атрибути по тетовираното тело, па соблекувајќи го дуксерот стави се на тацна, откривајќи ги  телесните квалитети.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zadruga Zvanična Stranica (@zadruga.rtvpink) on

ВИДЕО: „Задруга 2“ - Му седна на лице во танга

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Џогани, ќерката на Анабела и Гаги Фанки Џи, го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.

Погледнете ја сцената како од филм за возрасни:

Популарно