ВИДЕО: Сузана Гавазова со длабоко деколте и шлиц до колк

Македонската фолк пејачка Сузана Гавазова сподели видео на кое покажа како се подготвува за настап.

Во тесен фустан со длабоко деколте и шлиц до колкови, пејачката мешаше и танцуваше за своите фанови и пееше „Опасна сум жена, опасна за око“.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zagrevanje pred nastap...🙉👌😀🤭😛🤩 #tb #suzanagavazova #music

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

ВИДЕО: Што прави Накова во тоелет?

Старлетета што ја памтиме од учеството во реално шоу, знае да го привлече вниманието со секси фотографии и видеа по социјалните мрежи.

Александра Накова секогаш жари и пали, а овој пат сподели провокативно видео на социјалните мрежи.

ФОТО: Ова е најубавата Кумановка!

За неа велат дека е една од најубавите Македонки на социјалните мрежи, а кога ќе и ги погледнете фотографиите, ќе сфатите зошто.

Ена Трајковска од Куманово, по професија е архитект, а по изглед една од најубавите Македонки.

Повеќе фотографии погледнете на нејзиниот Инстаграм профи со клик ТУКА

Популарно