Зошто ја следат девојкава на социјалните мрежи?

Ивана Кораб е манекенка која ужива во моментов на Тајланд, а нејзиниот одмор изгледа вака: ред секси фотографии, ред видеа на кои таа вежба и на крај комични видеа.

Ивана која е родена во Белград, а со години живее воЛА на одмор е со другарките.

Манекенката напиша „ Во животот минуваме низ разни добри и лоши периоди, среќа, тага и секогаш има луѓе кои ќе се „ситат“, љубоморат, а вистиските пријатели секогаш ќе ве поддржат и разберат и секогаш ќе ве „гураат напред“, а никогаш нема да ве влечат на дно. Пропатував скоро половина свет,  запознав различни луѓе, ама вистинските ги задржав во животот.

Фолк пејачката „пушти“ срце

Лепа Брена и Боба одлучиле да купат луксузна јахта вредна 890 000 евра. Флок дивата и поранешнит тенисер одлучиле да го продадат бротчето кое го имаат (кое чинело скромни 100 000 евра) и да се подноват со луксузно пловило "azimut s86".

Славниот пар се „Љубители  на крстарењата, па не зачудува оваа нивна одлука. Јахтата ќе биде нова и многу поголема и полуксузна од онаа што ја имаат. Една кабина веќе наменија и за внукот Александар“, открил извор близок до Живојиновиќи.

Најдобрите Твитер реакции за апсењето на јанева

Денешното апсење на Катица Јанева е во центарот на вниманието на јавноста и медиумите.

Секако и твитер заедницата имаше што да каже на темава. Издвојуваме неколку твитови:

Популарно