ФОТО: Водителката Нина го покажа своето заносно деколте

Игор Тодоровиќ синоќа ја направи својата ревија „Карневал“ во Белград 45. Первол модната недела. Спектакуларниот почеток на модната манифестација не бил изоставен. Нина Радуловиќ била водитлка, чиј фустан сите во салата го оцениле како сензационален.

-Игор го сакам како човек, а да не зборувам за тоа колку верувам и ја обожавам неговата работа. Кога дојдов во неговото студио да одберам фустан, беше тоа љубов на прв поглед. Денеска се шегувавме дека љубовта која може да се роди меѓу жена и фустан, не може да се роди меѓу жена и маж - рекла Нина и додала дека нема често можност да носи вакви свечени тоалети, па затоа се чувствува фантастично.

ФОТО: Откри која желба ѝ се исполнила

Фолк-пејачката Џесика Палашоска одмора во Тајланд. Таа постојно споделува фотографии од одморот таму, од плажите и хотелите каде што ужива, а се пофали и дека ѝ се исполнила една од најголемите желби во животот – да плива со слонови.

„На среќата ѝ нема крај, ми се оствари желбата да се бањам заедно со слончина. Кога сте во Пукет ова е дефинитивно моја препорака за must do. Искуството не можам да ви го oпишам, едноставно ме остави без зборови. Колку се само прекрасни и мили“, напиша пејачката.

Погледнете ги фотографиите од нејзиниот одмор, кои ги објави на Инстаграм: 

Популарно