ФОТО: Неда Украден се соблече во провокативно бикини

Пејачката Неда Украден ги израдува фановите откако на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини.

Пејачката која е на прагот на 70-от роденден доби илјадници позитивни коментари откако ја сподели фотографијана на која во преден план беа нејзините гради.

-Дојде добата да се проба морето, јас убава на оваа топлина, порача Неда Украден преку својата фотографија.

„За твоите години си секогаш убава и згодна“, „Убави гради“, „Толку згодна и привлечна и понатаму“, „Блескате како да имате 40 години“, се само дел од многуте коментари наменете за пејачката, погледнете.

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно