ФОТО: Боки13 ја закопа Мелита по нејзините ПОРНО фотки

Објавено на 27 декември 2016, 14:00

СПОДЕЛИ:

Откако денеска на интернет се појавија порно фотографии на Мелита (погледнете ги ТУКА), Боки 13 се произнесе на ФБ и кажа што мисли за екс водителката.

Еве што и порача Боки, на Мели

СПОДЕЛИ: