ФОТО: Сопругата на Аца Лукас го покажа секси телото – деколтетот во прв план!

Објавено на 17 февруари 2017, 16:09

СПОДЕЛИ:

Соња Вуксановиќ постојано им приготвува изненадувања на своите фанови.

Сега во црн комбинезон со длабоко деколте сопругата на Аца Лукас заведува и покрај тоа што влезе во петтата деценија од животот.

По фотографиите од плажа, ова е нејзиното најпровокативно издание досега.

СПОДЕЛИ: