ФОТО: Сопругата на Аца Лукас го покажа секси телото - деколтетот во прв план!

Соња Вуксановиќ постојано им приготвува изненадувања на своите фанови.

Сега во црн комбинезон со длабоко деколте сопругата на Аца Лукас заведува и покрај тоа што влезе во петтата деценија од животот.

По фотографиите од плажа, ова е нејзиното најпровокативно издание досега.

ВИДЕО: Елтон Џон и Дејви Бекам се „бакнале” во уста а потоа славниот музичар почнал да се оближува

Не се случува често да добиете можност да го бакнете славниот фудблер, па е тешко да му се замери на Елтон Џон што сакал да го продолжи тој момент, оближувајќи ги усните, пишува The Sun.

После кралската венчавка, Дејвид Бекам и Елтон Џон тргнале да се поздрават со бакнеж во образ, но во сеопштата навалица сето тоа завршило со бакнеж во уста.

Многу повеќе внимание, од самиот бакнеж, предизвикло тоа што Елтон Џон после случајниот бакнеж почнал да се оближува.

Секако, интернет подготвен ја дочека оваа ситуација.

„Бакнежот во уста помеѓу Елтон Џон и Дејвид Бекам бил во ред се’ додека Елтон Џон не почнал да се оближува“ бил само еден од коментарите, додека други изразувале жалење што не се на местото на Елтон.

И’ сето тоа се случило пред сопругот на Елтон, Дејвид Фурниш.Но, она што е повпечатливо од снимката е колку е Елтон Џон (73) остарен и изнеможден, без сила…

(ФОТО) Фановите мислеле дека празното место е за Лејди Ди…

„Не можам да верувам колку е убав овој гест. Ова навистина ме расплака“ коментирале обожавателите кога забележале дека покрај членовите на кралското семејство има празно место.Сепак, се’ е предвидено со протокол…

Во капелата Свети Џорџ во кој принцот Хари (33) и бившата глумица Меган Маркле (36) вчера се венчаа а еден детал на сите им „запнал во око“.

Празното место во првиот ред на церемонијата предизвикал лавина од коментари, а некои портали објавиле дека празното место е оставено како знак на почест на починатата лејди Дијана.

Откако Меган дошла до Хари кој ја чекал пред олтарот, камерите ги снимиле принцот Чарлс, Камила и Кејт како ги гледаат, а покрај местото за седење на принцот Вилијам, кое се наоѓало пред кралицата, се нашло празно место.

„Не можам да верувам колку е убав овој гест. Ја обожував принцезата Дијана. Ова навистина ме расплака“, се некои од коментарите на верните обожаватели кои се убедени дека празното емсто е оставено за лејди Ди.

Имено, репортерката на Daily Mail, Ребека Инглиш, на својот Твитер профил на следбениците им објаснила поради што едно место било слободно.

„Видов дека некои портали објавуваат дека местото покрај принцот Вилијам е оставено празно во чест на лејди Дијна. Инфорацијата не е точна. Местото покрај кралицата мора да биде празно“, напишала Ребека на социјалната мрежа.

ФОТО: Погледнете како прошета Лила!

Една од најубавите и сигурно најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска, привлекува внимание секаде каде што ќе се појави.

Лила и овој пат скоцкана од глава до пети, но дали стајлингот е промашен, одлучете сами.

Популарно