(ФОТО/ВИДЕО) Никој не можел да го тргне погледот од Ким: Провокативна комбинација, со која сите ги избезуми!

Објавено на 17 февруари 2017, 15:31

СПОДЕЛИ:

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан била главна ѕвезда на модната недела во Њујорк.
Имено, старлетата дошла за да го поддржи својот сопруг Каније Вест, кој ја претставувал својата нова модна линија. Ким се појавила во провокативна комбинација, со која ги привлекувала сите погледи.

Имено, таа облекла бордо ролка без ракави, под која немала градник, па така сите можеле да ги видат нејзините брадавици. Покрај тоа, облекла и бордо тренерка.
Со оглед на тоа дека Ким е позната по своето провокативно облекување, оваа комбинација не изненадила никого.

СПОДЕЛИ: