ФОТО + ВИДЕО: Карлеуша само по градник се појави на снимање

Јелена Карлеуша повторно се враќа во форма. По кусото затишје поради смртта на мајката пејачка почна да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. Овој пат таа се појави во кратко сребрено здолниште во кое до израз доаѓаат нејзините гради.

Нејасно е што на ова ќе каже се уште законскиот сопруг Душко со кој е пред развод по порно скандалот со фудбалерот Огнен Врањеш.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Фото) Македонската фолкерка има што да ви покаже

Македонската популарна пејачка Сузана Гавазова реши да ги изненади нејзините фанови на социјалните мрежи, па објави неколку провокативни фотографии во костум за капење.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Гавазова покажа уште еднаш дека се наоѓа во страшно добра форма и на нејзиниот задник може да и позавидат многу помлади девојки. Погледнете во продолжение како изгледа македонската пејачка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ohrid Ohrid ubav mil!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

(Фото) Сека Алексќ ги покажа облините неколку месеци по породувањето

Пејачката Сека Алексиќ ужва на семејниот имот со сопругот Вељко Пиљкиќ и нивните синови Јаков и Јован.

Сека ретко на својот профил на Инстаграм објавува фотографии од своето секојдневние, и тоа такви во бикини костум.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zelim vam suncan i nasmejan dan! ☀️🥰

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Сека често вели дека е горда на своите облини, па така сега реши да им испрати моќна порака на сите што се однесува до физичкиот изглед.

(Фото) Многумина може да само да позавидат - Лепа Брена иа на 60 години во...

Пејачката Лепа Брена со своето семејство минува време на одмор во Монте Карло.

Преубавата Брена на својот профил на Инстаграм, кој го следат неколку илјади фанови, сподели фотографија на која може да се забележи дека одморот со пријателите и годи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Evociranje uspomena sa @dragana_mirkovic 💋❤️👍🥰💪

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Времето го минува возејќи се на јахта, а на фановите Лепа Брена вниманието им го привлече со фотографија во бикини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Sreca je tajna svake lepote!Ne postoji lepota bez srece." Kristijan Dior

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Иако има 60 години, сепак пејачката изгледа младолико и на нејзиниот физички изглед може да позавидат многу луѓе.

Популарно