ФОТО: Ана Николиќ се соблече во костим за капење и ги покажа своите облини

Популарната пејачка се разголе, па после коментарите за нејзината диета и ослабнување го покажа своето тело. Пејачката Ана Николиќ се „фрли“ на диета и успешно ги намали килограмите после породувањето на својата ќерка Тара.

Таа решила да се разлади, па цел ден го поминала на базен, додека друштво и правела глумицата Лидија Вукичевиќ.

Ана ја покажа совјата фигура, како и резултатите од напорните тренинзи, а за кратко време фотографијата беше преплавена од позитивни коментари како и лајкови. 

Погледнете: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Epic...timeless...❤️💎P.S.pokusavam da saznam koji eliksir mladosti pije Lidija!☝️🤫🤔😂

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No make up,no filter...just positive vibes...VIDIMO SE NA MARAKANI BRE!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💎

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно