ВИДЕО: Славица Чуктераш и Александра Младеновиќ учествуваа во емисијата „Амиџи шоу“

Српските пејачки Славица Чуктераш и Александра Младеновиќ учествуваа во емисијата „Амиџи шоу“ и малку се опуштија. Поради тоа што и двете изгубија во игри мораа да направат по нешто.

Славица мораше да танцува на неколку брзи нумери, па таа се опушти малку повеќе и малку фалеше да и излезат градите

Додека Младеновиќ требаше да напави неколку „клекни стани“, најпрвин свртена кон камерите ги држеше градите да не и испаднат бидејќи не носеше градник, а потоа се сврте со грб и ја покажа тангата под претесниот фустан.

(Фото) Пејачката доминира на плажа!

Пејачката Милица Павловиќ откако се појави на сцената важи за една од најзгодните дами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Милица своите најдобри моменти ги споделува со своите фанови на Инстаграм, а последната објава ги остави сите без здив.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👙

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Таа се соблече по бикини, па во продолжение може да погледнете како изгледа пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

(Фото) Гога има со што да се пофали: Секулиќ го покажа совршеното тело

Гога Секулиќ со години важи за една од најзгодните дами на балканската јавна сцена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Der beste Service in Stadt Zurich @finenails_switzerland 💅💃🥂

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Овој епитет таа успева да го одржи, и покрај се, а иако неодамна стана мајка, сепак таа изгледа подобро од било кога.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️🏝🧉

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Гога на својот профил на Инстаграм ги изненади фановите со фотографија од одмор, а никој не знаеше каде да гледа попрво.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👙🏝🍧

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

(Фото) Маја Маринковиќ само што не се појави како „од мајка родена“

Поранешната учесничка во реалните шоуа Маја Маринковиќ ги прекина сите контакти со Марко Јанјушевиќ Јанјуш, а ако може да се суди според нејзините фотографии, на нејзе и одговара самотијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👸🏾 @makeupbysrdjanpetkovic 💇🏾 @maki.kingofhair

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Маја топлите денови ги минува на базен, а овој пат фановите ги изненади со жешка фотографија од базенот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👀💣 @hamswimwear 👙

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Таа облече розеви бикини, кои повеќе откриваат отколку што покриваат, па во прв план ги стави градите, а коментарите на сметка на нејзиниот изглед постојано пристигнуваат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍉

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Популарно