ФОТО: Македонската пејачка ја зовре атмосферата на Санторини

Летото е годишно време кога сите ние ги полниме батериите за остатокот од годината. 

Санторини, Геција е   островот каде деновиве ужива нашата пејачка Аделина Тахири.

Атрактивната русокоса се релаксира во џакузи со поглед од милион долари и со прошетки помеѓу бело-сините куќички на оваа рајска дестинација.

За одморот Аделина одбра впечатливи бикини, кои дополнително го нагласија нејзиниот сексапил.

Коментари

Популарно