ФОТО: Карлеуша запали момче од публика, па мораше да го гаси

Скандалозната српска пејачка, Јелена Карлеуша е позната по тоа дека на своите настапи прави тотален хаос, па секое нејзино дружење со публиката се претвора во нов спектакл.

Не е првпат Јелена на сцена да качи некое момче од публиката и да го соблече гол, но сега се работи за мускулест маж на кој му направи нешто кое тој не го очекуваше.

Се качи на сцената, ја соблече маицата, ги спушти фармерките, а тогаш му пријде Јелена со шише вода во раката и го потури на незгодно место, иако една од танчарките сакаше да ја спречи во намерата.

Секоја чест, беше одличен, му кажа Карлеуша, а момчето од неа побара само бакнеж кој секако го доби. Еве ја атмосферата:

(ФОТО) Кога се изгаснаа светлата на свадбата кај Живоиновиќ, Жељко и Јована не издржаа, а да не споделат страст

Денеска се уште топ тема во медиумите е свадбата за која зборува целиот Балкан на која присуствуваа речиси 900 гости, а меѓу нив и познатиот пар Жељко и Јована Јоксимовиќ.

Парот целото време беше заедно на прославата додека Александра и Филип славеа за нивното судбоносно „ДА“.

А во еден момент додека се угаснаа светлата тие го искористија тој момент за да разменат нежност, а фотографијата веднаш ја споделија на социјалните мрежи, погледнете.

(ВИДЕО) Наташа Беквалац објави преслатка видеоснимка од бебето Катја: На кого ви личи?

Поп-пејачката Наташа Беквалац на својот инстаграм-профил објави преслатко видео на кое се гледа нејзината 4-месечна ќерка Катја, која ја доби од краткотрајниот брак со Лука Лазукиќ, со кого се разведува, откако го обвини за семејно насилство, и тоа само месец и пол по раѓањето на нивната ќерка.

Разбирливо, видеото предизвика лавина од коментари од страна на нејзините следбеници, кои ги воодушеви играта на мајката и ќерката.

 

Zivot❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Популарно