ФОТО: Лила на спална со нозе во вис

Најпопуларната македонска водителка; Лла Филиповска, со секоја своја фотографија на социјалните мрежи привлекува големо внимание. 

Овој пат Лила позира во мал црн фустан легната на спалната со подигнати нозе потпрени на ѕидот.

 

A post shared by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on

ФОТО 18+: Со голите гради го нападна Бекам

Дејвид Бекам овие денови со семејството ужива на црногорското приморје, а пред неколку дена додека престојуваше во Мајами имаше мал „инцидент“.

Имено, една полудена обожавателка, штом го виде автомобилот на светски познатиот фудбалер, го отвори прозорецот и ја крена маичката.

Во колоната автомобили на Бекам му ги покажа своите големи гради, додека фудбалерот остана во потполн шок.

Популарно