(ФОТО) Атрибути „боли глава“: Ќерката на аргентинската легенда е вистинска „секс-бомба“!

Името на аргентинската фудбалса легенда Клаудио Каниџа повторно се споменува во медиумите, овој пат причина е неговата ќерка.

Ќерката на Каниџа е мега популарна на социјалните мрежи каде што знае да ги израдува своите фанови со жешки фотографии, а последната и тоа како се издвојува.

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

Во продолжение погледнете уште неколку фотографии од атрактивната Шарлот Каниџа.

 

Bikini 👙

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

 

Bañeros 5🎥

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

 

A post shared by Charlotte Caniggia (@chcaniggia) on

ГАЛЕРИЈА: Ова е најубавата Албанка од Македонија - важи за една од најубавите светски манекенки

Арбенита Исмаили е Албанка родена и израсната во Куманово, а се школувала во Скопје.Таа решила својата убавина да ја искористи во странство, па сега пали и жари по светот. Мора да признаеме прекрасна е, сега е дел од Елит модел лук престижната агенција.

ВИДЕО: Провокативни фотографии на најжешката водителка во светот

Водителката на временска прогноза од Аргентина Сол Перез објави провокативни и „Жешки“ фотки на Инстаграм, на воодушевување на нејзините фанови.

Атрактивната Сол веќе долго време се фали со титулата најсексапилна водителка на светот.

Оваа титула Сол редовно ја оправдува на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка е во состојба и од подготовката на појадокот да направи еден секси спектакл, што да се каже пак за туширањето.

 

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

 

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

 

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

 

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

Популарно