Дали го препознавате политичарот од фотографијата?

Поубавата половина на српскиот познат политичар објави фотографија со него од 2000 година, а во описот напиша зборови полни со љубов.

„Лето, море, заљубен пар, неговите раце околу нејзиниот струк, дали има нешто поромантично од ова“, напиша таа.

Доколку не ги препознавте, станува збор за претседателот на Либералната-демократска партија, Чедомир Јовановиќ, а во негова прегратка е неговата сопруга Јелена.

ФОТО: Најплатената манекенка ги запрепасти фановите

Една од најплатените манекенки, 22-годишната Бела Хадид, стана топ тема на социјалните мрежи поради изгледот.

Откако се појави на настан во црвена тоалета, фановите искоментираа дека е премногу ослабена и на неа останале само коски.

Погледнете ја 

Популарно